Zaznacz stronę

Tapeta na październik

paź 2020 | Tapety

Ale trudno wymyśla się optymistyczny motyw przewodni, kiedy od kilku dni ciemność ogarnia moje biurko już w okolicach godziny 16. Czasem lubię takie jesienne, deszczowe klimaty, jednak kiedy ten stan się przeciąga, zamieniam się w zombie.

Kiedy tak myślałam, jak tu się zabrać do pracy, a moje myśli krążyły wokół wygodnego fotela, pomyślałam: „Przecież to doskonały pomysł na październikowy motyw przewodni”. Nie ma lepszego miesiąca na docenienie komfortu przytulnego skrawka pokoju, kiedy za oknem szaleje paskudna mieszkanka deszczu, wiatru i szarości.

W tle wylądowała ciemna zieleń, w motywie przewodnim uzupełniły ją jesienne rudości. No i jest! Mam nadzieję, że nie tylko dobrze nastroi na jesień, ale też skutecznie przypomni o odpoczynku. Miłego korzystania!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zacisze Lenki
3 lat temu

Śliczna tapeta, dziękuję bardzo.:)

Gosia
Gosia
3 lat temu

Zawsze korzystam z Twoich tapet :)

Gabriela
Gabriela
3 lat temu

Chciałam Pani serdecznie podziękować za comiesięczne tapety. Sa znacznym ułatwieniem z racji zamieszczonego kalendarza, a do tego są piękne i minimalistyczne, co pomaga skupić wzrok na tym, co na pulpicie najważniejsze. Mam nadzieję, że nigdy nie przestanie Pani ich dodawać. Jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

Joanna
Joanna
3 lat temu

Dziękuję za tapetę na nowy miesiąc! Kolejny raz udekorują moje stanowisko pracy Pani pracą :)

ANNA K.
ANNA K.
3 lat temu

W pracy całe biuro korzysta z Twoich tapet! Zawsze sprawdzamy z każdym pierwszym dniem miesiąca, czy jest coś nowego :)

Ania
3 lat temu

Świetne te tapety! Minimalistyczne i w końcu nie będę musiała sprawdzać aplikacji kalendarzowej czy zastanawiać się, który dzisiaj jest, który jutro i jaka data pasuje do jakiego dnia (tak, zdecydowanie rzadko kiedy patrzę na pasek menu :D).

Zosia
Zosia
3 lat temu

Uwielbiam Pani tapety. Odwiedzam Pani bloga co jakiś czas od co najmniej 6 lat, dziękuję za tworzone grafiki i wartościowe posty (i za świetny przepis na domowy budyń ;) ).