Zaznacz stronę

Tapeta na maj

Maj 2021 | Tapety

Nie będę kłamać – coraz mniej mi ostatnio po drodze z tworzeniem tapet. Każda formuła z biegiem czas trochę się wyczerpuje, a już szczególnie gdy tego czasu robi się w życiu nieco mniej i wolne chwile stają się sztuką wyboru.

Od jakiegoś czasu kombinuję jak ugryźć ten temat tak, żeby nie porzucać zupełnie tego pomysłu, który gości tu przecież od lat, ale też żeby dać sobie chwilę wytchnienia. Mam kilka pomysłów i na pewno za jakiś czas się nimi podzielę.

Tymczasem posiłkuję się małym recyklingiem i proponuję Wam odświeżoną wersję pikniku, który gościł na tapecie kilka lat temu. Jak tylko sobie o nim przypomniałam, od razu pomyślałam, że właśnie tego mi trzeba. Koca, skrawka trawy z ładnym widokiem, dobrego jedzenia. Wtedy, gdy tworzyłam ten motyw, nawet nie przypuszczałam, że nadejdą czasy, gdy piknik pod chmurką stanie się jedną z niewielu opcji do zjedzenia na mieście.

Mam nadzieję, że ten optymistyczny motyw dobrze Was nastroi. Przyjemnego korzystania!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1024x768 1280x1024

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara
Barbara
1 miesiąc temu

Jako, że u mnie na tapecie nadal marzec (kiedy był kwiecień? ktoś powie? u mnie chyba zniknął!), zmieniam od razu. Jak zawsze – dzięki! <3
A co do postu – jak dla mnie możesz regularnie robić recykling. Wszystkich motywów tylu miesięcy i tak nie pamiętamy, a mały lifting mam nadzieję aż tyle czasu Ci nie zabierze. Trzymam kciuki za kolejne miesiące!

Last edited 1 miesiąc temu by Barbara
Klaudia
Klaudia
1 miesiąc temu

Jestem osobą, która nigdy się tu nie udziela, ale systematycznie co miesiąc wchodzę żeby ustawić sobie nową tapetę na pulpit :) Pewnie wiele jest tu jeszcze takich osób jak ja. Korzystam z tych tapet od kilku lat i smutno by było, gdyby zaniknęły całkowicie :( Naprawdę sprawia mi radość ustawianie nowej tapety każdego miesiąca. Też jestem zdania, jak koleżanka niżej, by “odświeżać” stare tapety. Taki zabieg zabierze o połowę mniej czasu, bo wystarczy w tym przypadku zmienić tylko kalendarz na aktualny rok. Kontynuowanie tradycji na pewno ucieszy wiele osób, w tym mnie szczególnie! :)

hiszpanka
1 miesiąc temu

Pobrane :D dziękuję

Aleksandra
Aleksandra
1 miesiąc temu

Hej, mnie również recycling nie przeszkadza, a na tapety zawsze czekam i mam powód do odwiedzenia strony :) Dziękuję!

Marta
Marta
1 miesiąc temu

Ja naprawdę nie pamiętam, jakie tapety były kilka lat temu, a że wszystkie są naprawdę ładne to nie robi mi różnicy czy to jest jakiś refresh czy coś całkiem nowego. :) Co miesiąc wchodzę tu i sprawdzam, czy jest już nowa tapeta i rozsyłam linki koleżankom. : ) Uwielbiam to robić, mała rzeczy a cieszy cały miesiąc! Dzięki Paulina!

Rozalia
Rozalia
1 miesiąc temu

Ja tak samo, jak poprzedniczki, korzystam z tapet od kilku lat. Dla mnie zobaczenie, dokładnie tych samych grafik, co w poprzednich latach byłoby wielką przyjemnością i z radością bym taką tapetę ponownie ustawiła! Np. czerwiec, miesiąc moich urodzin, dla których, dla mnie, podstawą i symbolem są truskawki – ogromnie cieszyłam się jak powtarzały się na czerwcowych tapetach. Doskonale pamiętam czerwcową tapetę z blenderem – wydawało mi się, że to było jakoś ostatnio – odszukałam 2016 rok! Dzięki!

Last edited 1 miesiąc temu by Rozalia
Pimposhka
Pimposhka
1 miesiąc temu

Oj! byłoby bardzo smutno gdyby tapety zniknęły. Bardzo je lubię! Tak jak piszą inne czytelniczki recykling jak najbardziej mile widziany, byleby aktualne daty się zgadzały.

Ania
Ania
1 miesiąc temu

Ja też nigdy nie napisałam ani jednego komentarza, ale nie wyobrażam sobie pulpitu bez Twoich tapet – w ostatnim korpo mieli je wszyscy naokoło mnie :) Mi zupełnie recykling poprzednich tapet nie przeszkadza. Z drugiej strony jestem Ci wdzięczna że przez tyle lat dekorujesz moje smutne pulpity. To bardzo poprawia dzień :)

Kornelia
25 dni temu

O tak – maj – początek pikników, grilli i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z majem kojarzy mi się jeszcze pachnący bez. A czerwiec… to dla mnie delikatne, maślane lub jogurtowe ciasta z owocami i kruszonką!

ola
ola
8 dni temu

czekamy na czerwiec

Alex
1 dzień temu

Czekam z niecierpliwością na czerwiec ;)