O mnie

omnie

Cześć!

Mam na imię Paulina i mieszkam na Śląsku. Sądząc po zapisach na moim dyplomie, powinnam mieć wiele wspólnego z ekonomią, ale zainteresowania popchnęły mnie w zupełnie innym, o wiele bardziej kreatywnym kierunku.

W 2010 roku stworzyłam One Little Smile, a moim celem było zbudowanie tutaj odskoczni od nie zawsze kolorowej codzienności. Miejsca dla ludzi kreatywnych, do którego każdy może zajrzeć w poszukiwaniu inspiracji i motywacji do działania.

Jestem estetką, kobietą pełną pomysłów i poszukiwaczką ciekawostek. Za pośrednictwem bloga staram się łączyć wszystkie te cechy i dzielić się z czytelnikami tym, co piękne, pomysłowe i przede wszystkim użyteczne. Wkładam w publikowane treści wiele energii, lubię patrzeć na wpis z dumą i radością.

 

Poza blogiem, wyżywam się twórczo, projektując grafikę. Część projektów, które miałam okazję realizować, znajdziesz w dziale “Portfolio” (gdy tylko powstanie). Grafiki mojego autorstwa pojawiają się również w blogowych wpisach.

Co miesiąc dzielę się z czytelnikami tapetami z kalendarzem, regularnie tworzę przydatne projekty do wydruku, a od czasu do czasu przelewam wnioski z nie do końca poważnej obserwacji rzeczywistości na obrazkowe wpisy z kategorii humor”.

Jeśli masz ochotę o coś zapytać lub po prostu się przywitać, pisz na kontakt@paulinaszczepanska.pl. Na wszystkie maile staram się odpisywać (choć niechętnie przyznaję, że czasami miewam opóźnienia). Znajdziesz mnie również na Instagramie, Facebooku , Pintereście oraz Twitterze.