Tapeta na listopad

W zeszłym roku siadając do projektowania tapety na listopad, pisałam, że mam ochotę projektować kwitnące drzewa – tak było ciepło. Dziś chętniej usiadłabym do pisania jakiegoś kryminału albo chociaż thrillera. Mróz, złowroga mgła, odgłos skrobania szyb w starym, zielonym Puncie sąsiada. Nie wspominając już nawet o duszącym powiewie smogu.

Nagle wyjście na wieczorny spacer nie jest już pomysłem wywołującym taki entuzjazm jak zaledwie miesiąc temu. Właśnie do tego postanowiłam nawiązać, tworząc listopadową tapetę. Zaprojektowałam motyw przewodni, który nazwałam “niezbędnikiem jesieniary”.

Książka, kakao (oczywiście, że z piankami – w internetach wszyscy piją tylko takie, choć w realnym życiu nigdy nie miałam okazji ;)), okulary, kilka jesiennych liści. Czyli wszystko, czego trzeba do pięknego, listopadowego wieczoru.

W ankiecie na Instagramie pytałam Was o kolor tła. Brudna zieleń zwyciężyła z rdzawą pomarańczą, którą nazwałam “jesiennym liściem”. Ale ten drugi kolor też pojawił się na tapecie. Mam nadzieje, że w duecie umilą Wam jesienne dni. Przyjemnego korzystania!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra
Aleksandra
8 miesięcy temu

Wolałam pomarańcz… Naprawdę ładniej by wyglądał z tą grafiką niż zgniła zieleń. :(

Karolina
Karolina
8 miesięcy temu

Świetny kolor! Twoje tapety są ze mną każdego miesiąca od samego początku. Moją rutyną jest wejście tutaj pierwszego i pobranie kolejnego dzieła, więc wreszcie zostawiam komentarz z podziękowaniami!

Andrzej
8 miesięcy temu

Trafiłem do Ciebie z wyszukiwania czegoś zupełnie innego, a tu taka niespodzianka :) Podziękowania, bardzo klimatyczna. Nie wiem jeszcze tylko, co na to żona i… koty, że zniknęły z pulpitu ;) PS pozdrowienia dla “rodaczki” ze Śląska ;)

Prymulka
8 miesięcy temu

Fajnie, że w końcu ciemniejsze tło. Pozdrawiam :)

Blue Tram
8 miesięcy temu

Przepiękna tapeta. Dziękuję!

Basia
Basia
8 miesięcy temu

Śliczna tapeta! Dziękuję :)

Gabi
Gabi
7 miesięcy temu

Dziękuję, wpadam do Ciebie co miesiąc i nigdy się nie zawodzę :D