Zaznacz stronę

Tapeta na październik

paź 2019 | Tapety

Ta odsłona tapety to jednocześnie mały jubileusz. Dokładnie 6 lat temu wymyśliłam sobie tę serię i opublikowałam pierwszą tapetę w historii bloga – właśnie październikową. Znajdzie się tu ktoś, kto ją pamięta?

To oznacza, że to już 7 październikowa tapeta, którą dla Was stworzyłam i tym samym rozpoczynamy już 7 rok wspólnego… „tapetowania”. Nie mogę uwierzyć, że minęło już tyle czasu! A jeszcze bardziej nie mogę się nadziwić, że wytrwałam, mimo tych licznych kryzysów pt. „Nic fajnego już nie wymyślę, koniec z tapetami”.

W związku z tym jubileuszem postanowiłam oddać głos Wam – osobom, dzięki którym ta seria nadal istnieje. Pod zdjęciem na Instagramie pojawiło się sporo propozycji, ale najbardziej spodobała mi się ta od Oli – z osobą spacerującą w deszczu. Zmodyfikowałam trochę ten pomysł, żeby wpisał się w ideę motywów i oto jest!

Ale to nie wszystko. Na płaszczu postaci zauważycie charakterystyczną różową wstążkę – symbol walki z rakiem piersi. Jolanta zasugerowała, że fajnie byłoby umieścić ją na tapecie, żeby przypominała o tak ważnej kwestii jak badanie piersi. Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, dlatego mam nadzieję, że ten mały, dodatkowy element będzie Wam przypominał o tym, co często odkładamy na później.

Zatem pozostaje mi już tylko życzyć Wam przyjemnego korzystania i rozpocząć ten kolejny, siódmy wspólny rok z tapetami. Niech to będzie dobry miesiąc!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

11 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaja
Kaja
4 lat temu

Nie wyobrażam sobie już życia bez tych tapet! Są idealne i totalnie je kocham. :) Dziękuję, że je robisz!

KasiaKa
KasiaKa
4 lat temu

Od rana czekałam na kolejną tapetę na październik. Odkryłam Pani bloga jakieś 2 lata temu i pokochałam cykl z tapetami. Nowa już zdobi mój ekran, dziękuję!

gillian
gillian
4 lat temu

Od rana czekałam i zaglądałam :) Dziękuję.

Aneta
Aneta
4 lat temu

Piekna! Bardzo dziekuje <3

Ewelina
Ewelina
4 lat temu

Pierwszej tapety nie pamiętam, ale jestem już jakieś cztery lata i nie wyobrażam sobie, że przychodzi pierwszy dzień miesiaca, a na Twoim blogu nie ma tapety do pobrania. To by była ogromna strata. Bardzo doceniam i dziękuję :)

Delishe
4 lat temu

Cudowna, totalnie jesienna, październikowa tapeta. Oczywiście pobieram! <3 Pozdrawiam :*

Radownisia
4 lat temu

To fajnie, że potrafisz przekazać tak ważną wiadomość w taki sposób. Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, a niestety często odkładamy to na później.

Marta
4 lat temu

Bardzo lubię Twoje tapety i chętnie z nich korzystam :) Cieszę się, że ujęłaś w październikowej edycji motyw różowej wstążki, bo regularne badanie piersi to coś, o czym kobiety zdecydowanie za często zapominają i powinno się o tym jak najwięcej mówić!