Zaznacz stronę

Tapeta na sierpień

sie 2019 | Tapety

Samochód załadowany po brzegi, cały dzień w drodze, stacja wypadowa u cioci, a potem każdy dzień na innej plaży. Kąpiele w lodowatym Bałtyku, dopóki usta nie zrobiły się sine z zimna, lody, tatuaż z henny na prawym ramieniu i plastikowo-straganowy klimat małych, nadmorskich miejscowości.

Tak wyglądał mój każdy sierpień jakieś 15 lat temu. Rodzice od lat mieli urlop właśnie w tym czasie i sierpień zapisał się w mojej pamięci, jako ten związany z podróżami, mimo że od lat nie wyjeżdżałam nigdzie w tym okresie.

Okazuję się, że nie tylko moja pamięć wiąże sierpień z podróżami. Wasze propozycje motywu przewodniego też skupiały się na tym temacie. Postanowiłam to wykorzystać – stworzyłam zestaw małego podróżnika. A może lepiej małego planera podróży?

Swoją drogą, to niesamowite, jakie pozytywne emocje wywołuje taki niepozorny zestaw rzeczy. Na etapie kapelusza, mapy i aparatu jeszcze się trzymałam, ale już projektując paszport i bilety, uznałam, że potrzebuję urlopu od zaraz. Na to pewnie jeszcze trochę poczekam, ale może to dobry bodziec do jakiejś weekendowej wycieczki?

Mam nadzieję, że tapeta Was również nastroi wycieczkowo. Przyjemnego korzystania!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dominika
Dominika
4 lat temu

Paulina, jestem ogromną fanką Twoich tapet, ściągam je co miesiąc od ponad dwóch lat ? byłabym najszczęśliwsza na świecie (i myślę, że nie tylko ja) gdyby udało Ci się dodawać również wersję na telefon, pięknie proszę!

Pozdrawiam,
Wiecznie zachwycona Twoimi grafikami – Dominika

Karolina
4 lat temu

Ta tapety jest prześliczna! Akurat mam zaplanowany urlop w sierpniu, już nie mogę się doczekać… <3
I podbijam prośbę Dominiki: prosimy o tapety na telefon!

Klaudia
4 lat temu

Bardzo mi się podoba ten motyw ;)