Tapeta na kwiecień

tapeta-kalendarz-kwiecien

Projektowanie tapet z kalendarzem staje się dla mnie z roku na rok coraz większym wyzwaniem. O ile wymyślanie motywów przewodnich szło mi na początku lepiej niż wynajdywanie pomysłów na obiad, tak z biegiem czasu stało się dla mnie niezłym wyzwaniem.

Są takie miesiące, kiedy wymyślenie czegoś twórczego jest szczególnie trudne. Kwiecień z pewnością się do nich zalicza. To właśnie wtedy najczęściej frustruję się, wymazując kolejne pomysły, piję trzecią kawę z nadzieją, że pobudzi twórczą moc i odgrażam się, że porzucę całą tę serię w cholerę.

Dziś też to wszystko przeżyłam, ale wybrnęłam. Spojrzałam za okno i pomyślałam, że najlepsza w kwietniu jest ta nagła chęć, by w końcu wyjść na świeże powietrze z własnej, nieprzymuszonej pracą/zakupami/sprawami do załatwienia woli. Tak po prostu, bez konkretnego celu. Przejść się, posiedzieć na ławce, podsłuchać rozmowy przechodniów.

Oczywiście tworząc motyw, trochę podkoloryzowałam tę naszą kwietniową aurę. Nie ma się co spodziewać zielonych drzew tak szybko. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko nastroi Was do wyjścia z domu. Przyjemnego korzystania!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768


17
Dodaj komentarz

avatar
  Chcę otrzymywać powiadomienia  
najnowszy najstarszy najwyżej oceniany
Powiadom mnie o
Marta
Gość
Marta

Ustawiona! :)

Patrycja
Gość
Patrycja

W pięknym stylu udało Ci się wybrnąć z twórczej niemocy :) Tapeta jak zawsze urocza. Myślę, że nawet jeśli by się zdarzyło powtórzyć jakiś motyw z poprzednich lat to nikt nie miałby tego za złe, bo tak przyjemne i użyteczne grafiki ciężko znaleźć :)

glamlipstick
Gość
glamlipstick

Uwielbiam Twoje tapety. Już chyba trzeci rok z nich korzystam. Robisz kawał dobrej roboty! Pozdrawiam :)

Magda
Gość
Magda

uwielbiam twoje tapety!

Ania
Gość
Ania

Jak to dobrze, że cały czas kontynuujesz wymyślanie tapet:) czekam na nową z każdym kolejnym miesiącem i uwielbiam je za funkcjonalność i piękną grafikę:)

Anna
Gość

A ja się nabrałam na te primaaprilisowe kolorki na insta :D Wiosna jest – świetny motyw!

Aga
Gość
Aga

Już mam na pulpicie. Dziękuję :)

Wiola
Gość
Wiola

super jak zawsze ;) ozdoba monitora w pracy ;)

Magdalena
Gość

mam i ja!

Ania
Gość
Ania

Tapety są piękne! Tylko kolejna, która w moim odczuciu jest za jasna – trudno mi na niej odczytać nazwę ikonek na pulpicie – może ktoś wie jak z tego wybrnąć?

Marta
Gość

Pobieram. Jest śliczna! A drzewkami się nie przejmuj – takie zieloniutkie tylko zachęcają do tego, by wyjść i sprawdzić, czy gdzieś w okolicy już nie ma podobnych :D

Dominika
Gość
Dominika

uwielbiam te twoje tapety :*

Klaudia
Gość
Klaudia

Jak co miesiąc korzystam z Twojej twórczości – Dziękuję! Jest piękna :)

Radownisia
Gość

Czekam na majową tapetę z niecierpliwością :)