Zaznacz stronę

Tapeta na marzec

mar 2019 | Tapety

Marzec to taki trochę oszukańczy miesiąc. Bo niby człowiek wie, że do zielonych drzew i krótkich rękawów jeszcze daleko. Niby każdy się spodziewa, że zima może jeszcze zaskoczyć, a jednak myśli same krążą w kierunku wiosny. Wystarczy kilka promieni słońca i gotowe!

Tak samo działa moje tworzenie motywów na ten miesiąc. Staram się podejść do tego realistycznie, dobrze wiem, że marzec niewiele ma wspólnego z wiosną jak z obrazka, a jednak nie raz skończyłam projektowanie z bukietem kwiatów na tapecie. Nic nie poradzę, mnie też się udziela.

Kiedy wczoraj zapytałam Was na Stories o pomysły na kolorystykę i motyw przewodni, zasypała mnie lawina próśb o energetyczne kolory. Mniej więcej w tym samym czasie przez moje okna wpadało ostre słońce i pomyślałam sobie, że to idealny motyw przewodni.

Tak bardzo brakowało mi tego słonecznego widoku za oknem, że nie tylko przeniosłam go na tapetę, ale też uzupełniłam energetyczną musztardą w tle. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i trochę pobudzi. Przyjemnego korzystania!


2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768


Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
5 lat temu

ja już korzystam :)

Radownisia
5 lat temu

Czy ja wiem, czy musztarda to taki energetyczny kolor… raczej skłaniający do zjedzenia hot-doga hihi!

Prymulka
5 lat temu

Tak się przyzwyczaiłam do lutowej tapety od ciebie, że nawet nie zwróciłam uwagi, że się lekko zdezaktualizowała… Już zmieniam na marcową :)

Bożena
Bożena
5 lat temu

Dziękuję Kochana :)