Zaznacz stronę

Tapeta na czerwiec

cze 2018 | Tapety

Ale nam się trafiło lato tej wiosny, prawda? Czerwiec co rok był dopiero zalążkiem motywów przewodnich powiązanych z latem, a tym razem już nie wyobrażałam sobie nie powiązać czerwcowej tapety z wakacyjnymi skojarzeniami. Padło na lody – moje wybawienie podczas projekotwania tapety przy 30 stopniach w cieniu.

Mam wrażenie, że lody przeżywają ostatnio kolejny poziom popularności, choć wydawałoby się, że bardziej popularne już być nie mogą. Na każdym rogu wyrastają lodziarnie pełne lodów o tak wielu smakach, że czasem wydaje mi się, jakby wszyscy uczestniczyli w jakimś konkursie na ten najbardziej oryginalny. Ale absolutnie mi to nie przeszkadza! Tym bardziej, że chyba jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na smak, po spróbowaniu którego, powiedziałabym „Spodziewałam się czegoś lepszego”. Uwielbiam tę różnorodność połączoną z pewnością udanego wyboru.

Trudno było się oprzeć idei umieszczenia lodów w motywie przewodnim i czuję, że Wy również nie będziecie protestować. Mam nadzieję, że tapeta umili Wam czerwiec i przy okazji nie wywoła zbyt wielu nieplanowanych wyjść na lody. Przyjemnego korzystania!

 

2550x1440     1920x1080     1600x900     1366x768

1440x900     1280x1024     1280x800     1024x768

 

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świeczek
5 lat temu

Dziękuję za tapetę! <3

Ania Kalemba
5 lat temu

Piękna jak zwykle! I moje ulubione lody! :)

ladysherlockian
ladysherlockian
5 lat temu

Cały dzień czekałam na tapetę i wreszcie jest, dzięki :) Nie wyobrażam sobie niczego innego na pulpicie i żałuję tylko, że wcześniej nie odkryłam Twojej strony. Wypróbowałam już różne tapety z kalendarzem, ale Twoje są zawsze najlepsze, minimalistyczne, nierozpraszające przy pracy, ale jednocześnie motywujące do działania, kolory stonowane, ale niebanalne. Kalendarz jest zawsze przejrzysty i wyraźnie widoczny na ekranie, wystarczy kliknąć „pokaż pulpit”, aby sprawdzić datę, cała tapeta jest estetyczna, a jednocześnie bardzo praktyczna, gratuluję świetnego pomysłu i życzę inspiracji do nowych projektów. Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Paulina
5 lat temu
Odpowiedź do  ladysherlockian

Ale miło mi to czytać! Pięknie Ci dziękuję za ten komentarz :)

Kinga | mylittlepleasures.pl
Odpowiedź do  ladysherlockian

Mam tak samo! Piękne, minimalistyczne tapety, które sprawiają, że nawet jak mam dużo folderów na pulpicie, to wygląda on jakoś tak czysto i schludnie :)

Paulina
5 lat temu

Dzięki, Kinga! <3