Zaznacz stronę

5 darmowych fontów z polskimi znakami | Lato

cze 2015 | Grafika, Narzędzia

darmowefontyWpisy, w których podrzucam Wam darmowe fonty z polskimi znakami, na dobre zadomowiły na blogu. Wraz z nadejściem każdej kolejnej pory roku, przybywam z nową porcją polecanych krojów. Każda piątkę przedstawiam za pomocą dostosowanej do aury palety kolorystycznej oraz zdania nawiązującego do sezonu i jednocześnie zawierającego wiele polskich znaków. Przyszła pora na letnią odsłonę!

W poprzednim wpisie z tej serii, do fontów dołączyłam również palety kolorystyczne, ale chwilowo musiałam zawiesić ten pomysł. Nie do końca satysfakcjonował mnie sposób ich publikowania, ale gdy tylko znajdę satysfakcjonujące rozwiązanie, na pewno wrócę z tą opcją. Mam nadzieję, że świetne fonty, jakie mam dla Was tym razem, wynagrodzą brak palet.

Tradycyjnie, wszystkie zaproponowane fonty są darmowe – możecie ich używać bez ograniczeń w Waszych projektach, na Waszych blogach, gdziekolwiek chcecie. Wszystkie obsługują również polskie znaki. Mamy w tym zbiorze subtelną, imitującą odręczne pismo Allurę, przydatną w wszelkiego rodzaju ślubno-weselnych historiach. Jest również BenchNine – font, który cenię za prostotę oraz Track – coś, co sprawdzi się przy plakatach, nagłówkach i innych tekstach wartych wyróżnienia. Frenchpress to moje najnowsze odkrycie – świetne, ujmujące prostotą rozwiązanie, sprawdzające się w projektach mniej oficjalnych. Slabo 27px z kolei to font, po który często sięgam, gdy szukam czytelnego, szeryfowego kroju. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich swoich ulubieńców. Przyjemnego korzystania!

darmowe czcionki z polskimi znakami

Allura   |   BenchNine   |   Track   |   Frenchpress   |   Slabo 27px

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paula | rudej blog
8 lat temu

wszystkie piękne :) dziekujemy.

colourmeetsstyle
8 lat temu

Super, wielkie dzięki za takie posty:) mi najbardziej się podoba frenchpress

Justyna Ignaczak
8 lat temu

Fajowe! Pierwsza, moja ulubiona <3 Zasysam.

Świnka
8 lat temu

Nie mogę wybrać swojego ulubieńca… Wszystkie są świetne!!!

Majka.in
8 lat temu

Jak zawsze super! Slabo 27px wymiata!

Mari
8 lat temu

Ja pobieram track. Urzekł mnie ten font :)

Aleksandra Cieplak
Aleksandra Cieplak
8 lat temu

dzięki za fonty, jednak mnie najbardziej urzekł nagłówek do posta ! Świetnie wygląda !

Mała.
8 lat temu

Jestem zielona w tych sprawach więc chciałam zapytać a jak używać tych FONTÓW na blogu? Trzeba je ściągnąć na komputer najpierw czy jak? Dziękuje za odpowiedź