Zaznacz stronę

Tapeta na marzec

mar 2020 | Tapety

W tym tygodniu rozpoczęła się przedsprzedaż mojego ebooka z Inspekcjami Graficznymi. Tak mocno pochłonęło mnie jego tworzenie i pokazywanie Wam na Stories tego procesu od kulis, że kompletnie zapomniałam o tym, że mamy najkrótszy miesiąc w roku.

Szybka mobilizacja, pytam na Stories: „Jakie macie pomysły na kolorystykę i motyw przewodni?”. W odpowiedziach kwiaty, zieleń, wiosna. Myślę: „Fajnie mieć takie wsparcie, czerpać z tylu pomysłów” i nagle przychodzi pomysł – Dzień Kobiet!

Nie ten typowy, goździkowy. Chciałabym, żeby ten dzień był również okazją do zastanowienia się jakie my – kobiety jesteśmy dla siebie nawzajem.

Ostatnio doświadczam tyle wsparcia od innych kobiet, nawet kompletnie nieznajomych, że nie mogłam sobie odmówić uwiecznienia tego na tapecie. To takie fajne uczucie – mieć świadomość, że obok tego hejtu, wbijanych szpileczek jest też ta druga strona internetów. Strona, po której kobiety wspierają się dobrym słowem, miłym gestem, budującym komplementem, złotą radą.

Właśnie tę stronę chciałabym współtworzyć, mam nadzieję, że Wy także. Tworzyłam marcową tapetę z myślą, że motyw przewodni będzie nam o tym skutecznie przypominać. Przyjemnego korzystania!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia
Asia
4 lat temu

Dziękuję za tapetę :) i trzymam kciuki za wszystkie jeszcze niezrealizowane pomysły :)

Oszczędna Polka
4 lat temu

Nowa tapeta już zdobi mój ekran! :)) Dziękuję, że tworzysz tak piękne grafiki ??

Ola
Ola
4 lat temu

Wiesz Paulina, trafiłaś z ta grafiką niesamowicie! Zwłaszcza w tym konkretnym miesiącu. Choć zamknieci w domach potrzebujemy wzajemnego wsparcia. I dla seniorów, i dla rodziców z dziećmi, i dl atych co idą do sklepów „upolować” cos do jedzenia. .