Zaznacz stronę

Tapeta na styczeń

sty 2020 | Tapety

Styczeń to trudny miesiąc, nawet gdy chodzi o wymyślanie motywu przewodniego do tapety. Być może to kwestia poświątecznego rozmemłania, ale motywy na styczeń zawsze wymyślam najdłużej.

Tym razem postanowiłam zmobilizować Was do wymyślania i pod ostatnim postem na Instagramie pojawiło się sporo pomysłów. Niektóre krążyły wokół tematu zimy, inne wokół karnawału, a jeszcze inne wokół noworocznych postanowień i planowania.

Ten ostatni temat jest w tym roku dla mnie szczególnie bliski. Pierwszy raz wchodzę w nowy rok tak dobrze przygotowana i tak pewna tego, co chcę w najbliższym czasie robić. Pomyślałam zatem, że fajnie by było, gdyby styczniowy motyw przypominał o realizacji celów, o planowaniu i o tym, że… nie ma zmian bez zmian!

Tym razem wybrałam niecodzienne kolory jak na zimowy miesiąc, ale mam ostatnio tyle energii, że nie potrafiłam zdecydować się na coś bardziej stonowanego. Liczę, że dzięki temu tapeta nie tylko okaże się dobrym motywatorem, ale też nie najgorszym źródłem energii. Przyjemnego korzystania!

2550x1440 1920x1080 1366x768 1600x900

1440x900 1280x800 1280x1024 1024x768

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pimposhka
Pimposhka
4 lat temu

I tym samym stuknął mi okrągły rok z Twoimi tapetami. Wcześniej korzystałam z tapet innej artystki ale kiedy rok temu zaprzestała tego rytuału, przerzuciłam się na Twoje i jestem nimi oczarowana. Co miesiąc czekam z zapartym tchem na nową kreację i nigdy nie jestem rozczarowana. Dziękuję, że Ci się chce!

Alitka
Alitka
4 lat temu

Uwielbiam, niezmiennie od dwóch lat. Dziękuję!

Nikola
Nikola
4 lat temu

Witam w tapecie jest błąd 01.01.2020r. to środa

Gość1
Gość1
4 lat temu

1 stycznia był w środę, nie czwartek ;)

Ewa
Ewa
4 lat temu

Błąd jest w kalendarzu. Miesiac powinien zaczynac sie od środy.

Dorota
Dorota
4 lat temu

Ooo, jaka ładna. Kurczę, tak lubię niektóre Twoje tapety, że długo je mam na pulpicie… Aktualnie zatrzymałam się na wrześniu 2019, ale chyba pora zmienić :)

Karolina
Karolina
4 lat temu

Ale piękny kolor, jakoś mnie zaskoczył w tym miesiącu! :)

Ada
Ada
4 lat temu

Jejku, jaka ładna! Dawno mi się żadna aż tak nie podobała, aż zostawię komentarz. Szkoda tylko, że w nowej pracy mam zblokowany pulpit. W poprzedniej zawsze miałam Twoją tapetę :). Ale na prywatnym komputerze się skuszę ;).
Czy jest szansa, że do tapet desktopowych dołączy wersja na telefon?

Patrycja
Patrycja
4 lat temu

Czy w styczniu nie ma błędu? mamy 15.01 jest środa a w kalendarzu czwartek

Nikoletta
4 lat temu

To ja się pytam, dlaczego tak późno?! Po 5 latach tej samej tapety, która magicznie zniknęła mi gdzieś w próżni stwierdziłam CZAS NA NOWE! A jak tapeta to wiadomo od kogo :D To będzie chyba jedyna rutyna (poza spacerem z psem) w moim życiu haha.

Karolina
Karolina
3 lat temu

Ja mam tylko jedno pytanie :D Z jakich czcionek korzystałaś? Bo są piękne :D