Zaznacz stronę

Tapeta na kwiecień

kwi 2017 | Tapety

Kiedy szukałam inspiracji do motywu kwietniowej tapety, prześledziłam jej odsłony z ubiegłych lat. I wiecie co? Nie wiem jak to się stało, ale jeszcze nigdy nie pojawił się na nich motyw powiązany z Wielkanocą. Zawsze tak bardzo skupiałam się na poszukiwaniu mniej oczywistych skojarzeń, że kompletnie pominęłam te, które przychodzą do głowy w pierwszej kolejności.

Na tapecie wylądowała tym razem wielka pisanka – czy może być coś bardziej powiązanego z nadchodzącymi świętami? Porwałam się również na nieco inne, odrobinę mniej stonowane kolory. To chyba to nagłe uderzenie wiosny podziałało na mnie tak pobudzająco, że umieściłam w tle energetyzujący pomarańcz. Liczę, że będzie takim dodatkowym zastrzykiem energii na ten miesiąc. Mam nadzieję, że przekona Was do siebie. Przyjemnego korzystania!

 

1920x1080     1366x768     1600x900     1440x900

1280x800     1280x1024     1024x768

Mogą Cię zainteresować:

Chcę otrzymywać powiadomienia
Powiadom mnie o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy najwyżej oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lilia18
Lilia18
7 lat temu

Ustawiona :)

Gumi09
7 lat temu

Dziękuję :)

Anna Grodziowa
7 lat temu

Może dlatego, że np. w zeszłym roku wielkanoc byla w marcu ;)

Michał
7 lat temu

Pierwsza tapeta, które nie ustawie :( Nie obchodzę świąt.

bbika
bbika
7 lat temu
Odpowiedź do  Michał

Zawsze można na to spojrzeć z tej strony, że jajko jest symbolem życia, które odradza się na wiosnę. A jest kolorowe, bo i wiosna kojarzy nam się z kolorami :D

Ania Kalemba
7 lat temu

oooo! Ja znów nie wiem kiedy mi uciekł cały ten czas przedświąteczny i zdałam sobie sprawę że zostały tylko 2 tygodnie! :) :O

Beata Kuczyńska
7 lat temu

Dzięki! Zawsze Twoje tapety trafiają na mój służbowy komputer, dzięki czemu zawsze przyjemniej mi się z niego korzysta :)

Maciej
7 lat temu

Z czym kojarzy mi się kwiecień…z tulipanami i bratkami. Mój przyjaciel ma urodziny, ale ta Wielkanoc to nie zawsze pasuje do kwietnia.

Widi
6 lat temu

Bardzo minimalistyczna i dlatego tapeta jak malowana … w pisanki :)